Roześmiana Logopedia Jak zostać Mistrzem Słowa Tom I

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 49,90 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ewa Maziarz: Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Kompendium, tom I

szereg szumiący Cz, SZ, Ż, DŻ; szereg ciszący Ś, Ź, Ć, Dź, szereg syczący S, Z, C, Dz

ISBN 978-83-955909-0-0 tom I     320 stron, format A4

ISBN 978-83-955909-1-7 tom II   320 stron, format A4

Seria: Jak wychować geniusza i szczęśliwe dziecko


Roześmiana Logopedia to idealne źródło setek różnorodnych, inspirujących ćwiczeń i zadań dla dzieci, aby w zabawie i bez nudy nauczyć je pięknie i wyraźnie mówić. Kompendium przeznaczone do pracy z dziećmi dla rodziców, logopedów, nauczycieli w przedszkolach i nauczycieli nauczania początkowego.

Rewelacyjna książka dla rodziców, którzy chcą pomóc swojemu dziecku mówić wyraźnie!

Zawiera bardzo bogaty materiał leksykalny i słowotwórczy: tysiące słów, wyrażeń, zdań i opowiadań dobranych precyzyjnie w celu zapewnienia radości podczas nauki wyraźnej wymowy. To logopedia holistyczna: obejmująca  wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

Piramidy logiczne, chmurki absurdalne, klasyka języka - tysiące słów i wyrażeń rozbudzających wyobraźnię i wywołujących szczery śmiech dziecka. Logopedia nie może być nudna, jeśli ma być skuteczna, zatem Roześmiana Logopedia jest wesoła i skuteczna

Cz I = 320 stron RÓŻNORODNYCH I WESOŁYCH ĆWICZEŃ uporządkowanych według zasad terapii logopedycznej: szereg syczący, ciszący, szumiący.

Cz II = 320 stron RÓŻNORODNYCH I WESOŁYCH ĆWICZEŃ trenujących wymowę w wyrazach i zdaniach G-K, M-N, D-T,  B-P, H (CH), D-T, W-WI, F, Ł, L-R

Takiej książki do logopedii na rynku polskim jeszcze nie było! Rewelacyjna książka dla rodziców, którzy chcą pomóc swojemu dziecku mówić wyraźnie !

Dodatek: bajki i wiersze logopedyczne

Dodatek - porady dla rodziców

 

Cena detaliczna I część: 99zł

Cena detaliczna II część: 99zł

 

Idealne źródło nauki dla dzieci - przez zabawę. Nieoceniona pomoc dla rodziców, logopedów, nauczycieli w przedszkolach i nauczycieli nauczania początkowego.

 

Roześmiana logopedia  powstała z radości, dużej ilości śmiechu, wyobraźni  i zabawy. To wyjątkowa książka: inspiruje, uczy i bawi. Jest  wesoła, inteligentna, zabawna i przewrotna - aby szybko zaciekawić dziecko i pokazać, jak pięknie jest mówić wyraźnie.

Zawiera bardzo bogaty materiał leksykalny i słowotwórczy: tysiące słów, wyrażeń, zdań i opowiadań dobranych precyzyjnie w jednym celu: zapewnienia radości podczas nauki wyraźnej wymowy.

Roześmiana logopedia rozwija wyobraźnię, kreatywność i ciekawość dziecka, trenuje pamięć i inteligencję, zachęca do własnych, językowych poszukiwań.

Przemyślane, wesołe, inspirujące i urozmaicone ćwiczenia angażują dziecko w naukę, wzbogacają  słownictwo, dostarczają satysfakcji z wykonanego zadania i poprawiają humor z każdym poprawnie wymówionym słowem. Pomagają w utrzymaniu motywacji Małego Mistrza Słowa,dostarczają rozrywki, zwiększają umiejętność kojarzenia, stymulują kreatywność. 

Roześmiana logopedia to niezwykła pozycja na polskim rynku: zabawna, mądra i inspirująca.

Została napisana przez kreatywną mamę jako pomoc w nauce wyraźnego mówienia dla synka,który lubi się dobrze bawić - nawet podczas powtarzania takich śmiesznych słówek, jak „szczękoczułkowiec”. Albo foka i tygrys.

Zapraszamy do twórczej nauki poprzez skojarzenia i pobudzanie wyobraźni. A dziecko, które korzysta z wyobraźni, szybciej odnosi sukcesy.

W każdym rozdziale w podsumowaniu możesz przeczytać, ile razy masz możliwość trenowania danej głoski (w przypadku niektórych głosek, jak „S” czy „R” jest to ponad 1200 razy). Roześmiana logopedia ma na celu ułatwienie realizacji podstawowego celu: odkrycia, że zabawa słowami jest ciekawa i przynosi dużo radości. I bardzo fajnie jest mówić wyraźnie!

 


 


 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl