Roześmiana Logopedia PLAKATY A4 50 sztuk książka!

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Książka Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Plakaty edukacyjne 50 sztuk to kolorowe, rozwijające wyobraźnię i logiczne myślenie plakaty logopedyczne, idealne źródło nauki przez zabawę czytania, ortografii oraz pięknej i wyraźnej wymowy.

 

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Plakaty edukacyjne 50 sztuk przeznaczone są do pracy z dziećmi dla rodziców, logopedów, nauczycieli w przedszkolach i nauczycieli nauczania początkowego. Wzmacniają efekt ćwiczeń logopedycznych, ułatwiają naukę czytania, pisania, wzrokowe zapamiętywanie reguł ortografii, budzą uśmiech na dziecięcych twarzach.

 

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Plakaty edukacyjne 50 sztuk to istotne rozszerzenie publikacji: Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Kompendium tom I oraz II.

 

Książka Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Plakaty edukacyjne 50 sztuk to publikacja 2w1:

1. ma zastosowanie jako książka zawierająca kolorowe plakaty w formacie A4 oraz jako

2. publikacja zwarta, z której można wyrywać plakaty i korzystać z nich indywidualnie.

 

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Plakaty edukacyjne 50 sztuk: przepiękne, kolorowe, starannie opracowane pod względem graficznym. Idealne do nauki czytania, ortografii, logopedii, trenowania wyrazów w szeregach logopedycznych i poszczególnych głosek.

Wyjątkowa formuła książki przeznaczona do nauki czytania, ortografii i logopedii - nauki wyraźnej wymowy. Zawiera bogaty materiał leksykalny i słowotwórczy: setki słów dobranych precyzyjnie i zgodnie z zasadami terapii logopedycznej w celu zapewnienia radości podczas nauki wyraźnej wymowy. To logopedia holistyczna: obejmująca  wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

 

Plakaty do logopedii i do nauki ortografii w formie książki. Format A4 czyli 21x30 cm, 50 sztuk w komplecie, papier kredowy, gruby, 240g. Książka może być używana w firmie tradycyjnej, jako zwarty wydruk lub jako plakaty - możliwość wyrywania, jak z notesu!

Nauka wzrokowa: dziecko przyswaja sobie zawarte na plakacie informacje mimochodem: powieś 2-3 plakaty w pokoju dziecka albo w salonie i ciesz się efektami! Nieoceniona pomoc dla rodziców, logopedów, nauczycieli w przedszkolach i nauczycieli nauczania początkowego. Idealne źródło nauki dla dzieci - przez zabawę.

 

Roześmiana Logopedia: Baw się słowami razem z nami!

ISBN 978-83-957599-0-1

 

 

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl