Roześmiana Logopedia Trenujemy Dzi Dź z dzielnym niedźwiedziem Tadziem

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,90 zł 24.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Trenujemy DZI oraz DŹ z dzielnym niedźwiedziem Tadziem. Mistrzowska Mieszanka: DZ, DZI, DŹ, DŻ

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Trenujemy DZI oraz DŹ z dzielnym niedźwiedziem Tadziem to książka, która poprzez setki różnorodnych, zabawnych ćwiczeń, uporządkowanych według zasad terapii logopedycznej pomaga dzieciom poprzez zabawę w nauce wyraźnej wymowy.

Nuda jest największym wrogiem logopedii i dlatego dzięki tej książce dzieci się zdrowo śmieją, zamiast się nudzić. Powiedz głośno i wyraźnie: "Dżin zjadł dżem i – wesoło gwiżdżąc – odwiedził dżdżownicę w dżungli w dżdżysty dzień".

Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Trenujemy DZI oraz DŹ z dzielnym niedźwiedziem Tadziem to rozwinięcie i rozszerzenie ćwiczeń i zadań znanych z książki: Roześmiana Logopedia. Jak zostać Mistrzem Słowa. Kompendium, część 1.

 

Rozśmieszające piramidy, zabawne bajki, chmurki absurdalne, ulubione wyrażenia, dużo śmiechu i zdrowego oddychania przez przeponę! Idealna książka dla rodziców, którzy chcą pomóc swojemu dziecku mówić wyraźnie! Setki słów i wyrażeń rozbudzających wyobraźnię i wywołujących szczery śmiech dziecka.

 

Idealne źródło nauki dla dzieci przez zabawę. Nieoceniona pomoc dla rodziców, logopedów, nauczycieli w przedszkolach i nauczycieli nauczania początkowego. Zawiera bardzo bogaty materiał leksykalny i słowotwórczy: setki słów dobranych precyzyjnie i zgodnie z zasadami terapii logopedycznej w celu zapewnienia radości podczas nauki wyraźnej wymowy. To logopedia holistyczna: obejmująca wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

 

Autorka uwielbia bardzo lubi bawić się słowami i uważa, że logopedia nie może być nudna, jeśli nauka wyraźnej wymowy ma być skuteczna, dlatego seria: Roześmiana Logopedia jest wesoła i skuteczna.

 

Roześmiana Logopedia: Baw się słowami razem z nami!

 

ISBN 978-83-957599-2-5

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl